English  Slovak 
Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Cart Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Instagram Icon Pinterest Icon Youtube Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Vyhladať Icon Košeľa Icon Triangle Icon Nákupný košík Icon Play Video

Náš Príbeh

Veríme že móda je viac než slovo, odvetvie alebo charakteristika. Móda je životný štýl a v našich životoch má špecialne miesto. Našim cielom vo svete módy je priniesť jedinečnosť pre všetkých. Pre nás destináciou číslo jedna vždy bolo a vždy bude Grécko a grécka kultúra. Bohatá grécka kultúra nás motivuje a inšpiruje na to aby sme vždy prinášali viac ako len oblečenie.

Bývali sme v gréckom meste Thessaloniki 2 roky a zamilovali sme sa do Grécka z celého srdca. Inšpiruje nás grécka kultúra, jedlo a najmä móda. Kúsok slnečného Grécka sme priniesli aj sem k nám na Slovensko a chceme Vám priblížiť Grécko a nádhernú módu prostredníctvom značky Mazumis.

O nás: Sme sestry Zuzka a Miška, nie len sestry ale aj najlepšie kamarátky. Máme veľké ambície v živote, a chceme robiť to, čo milujeme a to najlepšie. Za založením značky stojí Maximilián Mak, Zuzana Mak, Michaela Drobná. Tri mená doplní túto exotickú grécka módnu značku. Súčasne duša a srdce Mazumisu tvorí Zuzka a Miška. Po pol roku pôsobenia sa naša Mazumis rodinka rozrástla o ďalších dvoch členov. Šikovné ručičky, ktoré vytvárajú naše Handmade kolekcie #Designed by Mazumis patria Viki. "Pracovať pre Mazumis som sa rozhodla preto, lebo je to niečo iné čo ešte na Slovensku nie je. Teší ma, že môžem byť s ľuďmi, pre ktorých je móda vášňou a niečim čím sa dá odlíšiť a vyjaviť svoj názor." Mužskej časti Mazumisu sa venuje náš Fashion dizajnér Janko, ktorý sa oddal celou svojou dušou a srdcom móde a štýlu.Veríme ,že naša značka prinesie niečoho čo Slovensko a západná Európe do teraz nevidela. Veríme,že značka prinesie niečoho čo  Slovensko a západná Európe do teraz nevidela.


 


Srdce a duša MAZUMIS.