English  Slovak 
Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Cart Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Instagram Icon Pinterest Icon Youtube Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Vyhladať Icon Košeľa Icon Triangle Icon Nákupný košík Icon Play Video
  • Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak
  • Post author
    Mazumis Mazumis
  • detimazumistipvianocevianočný darčekzuzkamak

Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak

Tip na vianočný darček pre DETI od @zuzkamak

Ako mama dvoch detí ti chcem dať tip na najlepšiu hračku, ktorú sme objavili v jedom neskutočnom detskom kútiku, ešte keď sme žili v Rusku. Celý detský kútik bol zameraný na drevené hračky a aj táto hračka je z dreva! Milé mamičky určite ste sa stretli s dreveným vláčikom ale tieto hračky sú špeciálnejšie o to, že vláčiky a príslušnstvo sú na baterky dajú sa otvárať a zatvárať, čo je pre deti veľmi zaujímavé. Sady sa dajú dokupovať a môžete si stavať celé mestečká! Moje deti majú asi všetky hračky sveta ale táto hračka ich neomrzí a vydrží!

My osobne máme doma sadu letisko a vláčik, ktoré sú na fotkách nižšie. Značka sa volá Brio a nájdete ju aj na slovenských e shopoch.

Dúfam, že som ti pomohla pri výbere darčeka pre tvoje bejby. U nás tento rok nebude chýbať daľšia sada ale to vie len Ježiško, že ktorá to bude už sa nevieme dočkať:)

@zuzkamak

 

 

 

  • Post author
    Mazumis Mazumis
  • detimazumistipvianocevianočný darčekzuzkamak

Comments on this post (0)

Leave a comment