English  Slovak 
Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Cart Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Instagram Icon Pinterest Icon Youtube Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Vyhladať Icon Košeľa Icon Triangle Icon Nákupný košík Icon Play Video
  • Sweetladylollipop .ootd s Mazumis
  • Post author
    Mazumis Mazumis
  • blogbloggergreek designersgreek fashionmazumismens fashionnew productslovakslovak bloggersweetladylollipop

Sweetladylollipop .ootd s Mazumis

Sweetladylollipop .ootd s Mazumis
Ivana Petrušová, má 21 rokov a narodila sa v malom mestečku pod Vysokými Tatrami, vo Zvolene, ale celý život strávila na úpätí hôr. Je (teraz bývalou) študentkou gymnázia bilingválnej sekcie v Poprade so zameraním na nemecký jazyk a v súčasnosti študuje žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave, kde aj trávi väčšinu svojho času. Investigatívny novinár? rozhodne z nej nebude. Jej smer je už od malička v móde. Všetky tie ženské veci a kecy, akcie, ľudia, emócie, ženská superpower, úspechy, elegancia a lesk života. Všetko,  to čo nás ženy môžu z čas na času  (niekoho aj permanentne) potešiť a to, pri čom si dokážeme oddýchnuť.

Bloguje o každodennom oblečení, svojich vnútorných pocitoch, zážitkoch ľudí, ktorí ju obklopujú. Je to žena z mäsa a krvi, úplne normálne dievča, ktorá má sny, ciele, starosti, utrpenia, strie na stehnách a občasné návaly horúčavy a potu pri pohľade na stav bankového účtu po nakupovaní. Je tu pre nás aby sme s ňou vedeli nájsť spoločnú vlnu. Vlnu, ktorá nás bude spoločne posúvať dopredu vo svete módy, krásy, a tak všeobecne. Je tu pre nás aby sme sa spoločne inšpirovali, ako spolu vidieť svet. Jej svet je plný farieb, doplnkov, topánok, jedla, pohybu, koláčov a talentovaných ľudí. Píše o všetkom, čo je jej blízke a čo si myslí, že by mohlo byť blízke aj nám všetkým. Keď sa chcete pýtať, pýtajte sa. Keď chcete radu, je tu pre Vás.

A tu prichádza konečne časť čo o nás ako Mazumis Sweetladylollipop napísala na svojom blog www.sweetladylollipop.com.

"Dnešný outfit je postavený na kúskoch zo skvelého internetového obchodu Mazumis. Ich kolekciu pre jeseň/zimu som si zamilovala na prvý pohľad a keď sa ma opýtali, či by som si u nich nechcela niečo vybrať, neváhala som! Každý a jeden kúsok, ktorý ponúkajú, či už sú to šaty, kabáty, topánky alebo rôzne doplnky, je jedinečný a nesmierne štýlový. Ich veci sú nápadité, no zároveň sa veľmi ľahko kombinujú a sú nesmierne variabilné. Či už zbožňujete extravaganciu alebo máte radšej skôr niečo nenápadné, v Mazumis nájdete množstvo kúskov, ktoré Vám padnú do oka. Ja sa už nemôžem dočkať, kedy uvidím novú kolekciu! Tá aktuálna je však teraz v skvelých zľavách, tak to určite omrknite. (: Mazumis majú na svedomí traja mladí, štýloví a šikovní ľudia inšpirovaný Gréckom a jeho kultúrou. V portfóliu obchodu Mazumis nájdete aktuálne päť značiek, pričom ponúkajú tovar nielen pre dámy či slečny, ale aj pre pánov.

Ja som si vybrala široké tmavomodré nohavice s diplomatickým prúžkom, ktoré som doplnila mojou momentálne najobľúbenejšou bielou košeľou atypického strihu. Je zložená z troch častí, ktoré sa navzájom prekrývajú a vytvárajú tak kaskádovitý efekt. Vyzerá výborne nielen k samotným nohaviciam, ale aj ku klasickým džínsom alebo sukni. A je tak veľmi pohodlná! O nohaviciach ani nehovorím, tie budem nosiť na jar asi častejšie než pyžamo." 

  • Post author
    Mazumis Mazumis
  • blogbloggergreek designersgreek fashionmazumismens fashionnew productslovakslovak bloggersweetladylollipop

Comments on this post (0)

Leave a comment