Mazumis Rúško

Od dnešného dňa 23.3.2020 sme sa rozhodli, že ku každej objednávke nad 59€ bude základné rúško zdarma. Tak isto ku každej objednávke nad 99€ bude rúško z autorskej látky zdarma.

  1. Základné Mazumis rúško v bielej alebo čiernej farbe, je vyrobené zo zdravotne nezávadného úpletu, zo 100% bavlny, z jednej vrstvy a aby sa doň mohla vložiť hygienická vreckovka. (dizajn stužky sa môže líšiť podľa neskladneného materiálu)
  2. Rúško Mazumis z autorskej látky je zložené zo zdravotne nezávadného úpletu, z 95% bavlny 5% elastanu látka je vyrobená na Slovensku taktiež je jednovrstvové a dá sa doň vložiť hygienická vreckovka. (dizajn stužky sa môže líšiť podľa neskladneného materiálu)
  3. Dizajnérske Rúško Mazumis je zložené zo zdravotne nezávadného úpletu, z 95% bavlny 5% elastanu s autorskou látkou a vnútornou látkou zo 100% bavlny. Látka je vyrobená na Slovensku. Viac informácií o rúškach a objednávke Dizajnérskeho rúška (3.) na: mazumis@mazumis.com


Info.:

Husto tkaná tkanina

Môže sa prať pri teplote 60°C               

Po uschnutí prežehliť pre lepšiu sterilizáciu na najvyššom stupni.

Vyrobené na Slovensku

Mazumis dizajnérske rúška.

Pozor!

Pri týchto objednávkach, ktoré obsahujú rúško 1.2. kde je rúško (Zdarma) je možne odstúpiť od zmluvy do 14 dní od doručenia, len za podmienok, že vrátený tovar musí byť kompletný a vrátený spolu s ochranným rúškom, ktoré bude zabalené v ochrannom balení. 

Rúško číslo 3. sa dá vrátiť do 14 pracovných dní a tiež v pôvodnom obale a zabalené tak ako pri prevzatí obejdnávky spolu s faktúrou a vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy alebo vyplnený reklamačný formulár.
Formulár môžete poslať aj na mazumis@mazumis.com

Čítaj ďalej.

Chceli by sme iba podotknúť, že nie sme veľká fabrika, ktorá je schopná ušiť 1000 ani 100 ks ochranných rúšok. Robíme to iba na základe dopytu našich stálych zákazníkov, pre ktorých sme schopné vyrobiť pár kusov dizajnérskych rúšok za naše vlastné náklady v našej vlastnej réžií. Preto všetky spojené náklady na výrobu jedného rúška sú početne vyššie ako pri firmách, ktoré tieto rúška šijú v počtoch 20 000 ks denne a viac. Rušká šijeme z vlastnej autorskej látky vyrobenej na Slovensku. 

Ďakujeme za Vašu priazeň a v takýchto ťažkých chvíľach pre malých podnikateľov, a že nás naďalej podporujte.

S lásku

Miška, Zuzka, Janka

Mazumis tím 

 


2 comments

  • ViTSlxHQUk

    kEGPQbanxAJoutM

  • OmjPSWMzVJaEKq

    exCZKqyjTRruDX

Leave a comment