English  Slovak 
Arrow Fat Left Icon Arrow Fat Right Icon Arrow Right Icon Cart Icon Close Circle Icon Expand Arrows Icon Facebook Icon Instagram Icon Pinterest Icon Youtube Icon Hamburger Icon Information Icon Down Arrow Icon Mail Icon Mini Cart Icon Person Icon Ruler Icon Vyhladať Icon Košeľa Icon Triangle Icon Nákupný košík Icon Play Video
  • Maxi Kimono: Na Celý deň?
  • Post author
    Zuzka Mak
  • Greecekimonosmazumis

Maxi Kimono: Na Celý deň?

Maxi Kimono: Na Celý deň?

Maxi kimono na celý deň?

   Mazumis pre teba navrhol perfektný kúsok, ktorý môžeš nosiť od rána do večera, od apríla až do októbra!

   Miška kimono osobne otestovala v uliciach starého mesta, kde sa vybrala na skvelú zmrzlinu! Nielenže na ňu padali zvedavé pohľady a otázky, odkiaľ je tento nádherný kúsok, ale sama sa cítila výnimočne a pohodlne a nesmierne štýlovo, čomu sa naozaj tešíme!

   Miška kimono skombinovala s klasickými riflami na štýl boyfriend, jednoduché čierne tielko, štýlové okuliare a kabelku v jednoduchých farbách! Skoro, na každom poste sa Mišky pýtate, kde kúpila topánky, áno Miška má skoro všetky topánky z Grécka:) Šupla na seba kimono a outfit bol priam dokonalý! Nič extra vymýšľať netrebalo... Kimono dodá šmrnc, každému outfitu.

   Ako ešte, nosiť takéto kimono? Na milión spôsobov! Napríklad k plavkám na pláž, k čiernym alebo bielym tričkám a klasickým rifliam, ku kimonu je vyrobený aj opasok, ktorým si kimono vieš zaviazať a obliecť si ho večer ako šaty buď k sandálkam alebo vysokým lodičkám! Opasok môžeš využiť ako čelenku!

Kimono Miška otestovala v centre mesta

   Všetky kimoná na Mazumis sú v limitovaných počtoch, nestane sa ti v meste, že stretneš niekoho v tom istom a trapas je na svete:)) My osobne neznášame, ak si nájdeš niečo pekné a potom v tom behá celá republika....  Veľkosť sadne, každej postave či už nosíš XS alebo XL...

  Kimoná a látka je vyrábana v Grécku konkrétne v Thessalonikoch a dizajn navrhla Zuzka Mak

Tak čo aj ty si sa rozhodla byť toto leto oblečená napríklad aj v našom kimone??

Prajeme ti nádherný deň Zuzka a Miška

  • Post author
    Zuzka Mak
  • Greecekimonosmazumis

Comments on this post (0)

Leave a comment