Maxi Kimono: Na Celý deň?

Greece, kimonos, mazumis -

Maxi Kimono: Na Celý deň?

Maxi kimono na celý deň?

   Mazumis pre teba navrhol perfektný kúsok, ktorý môžeš nosiť od rána do večera, od apríla až do októbra!

   Miška kimono osobne otestovala v uliciach starého mesta, kde sa vybrala na skvelú zmrzlinu! Nielenže na ňu padali zvedavé pohľady a otázky, odkiaľ je tento nádherný kúsok, ale sama sa cítila výnimočne a pohodlne a nesmierne štýlovo, čomu sa naozaj tešíme!

   Miška kimono skombinovala s klasickými riflami na štýl boyfriend, jednoduché čierne tielko, štýlové okuliare a kabelku v jednoduchých farbách! Skoro, na každom poste sa Mišky pýtate, kde kúpila topánky, áno Miška má skoro všetky topánky z Grécka:) Šupla na seba kimono a outfit bol priam dokonalý! Nič extra vymýšľať netrebalo... Kimono dodá šmrnc, každému outfitu.

   Ako ešte, nosiť takéto kimono? Na milión spôsobov! Napríklad k plavkám na pláž, k čiernym alebo bielym tričkám a klasickým rifliam, ku kimonu je vyrobený aj opasok, ktorým si kimono vieš zaviazať a obliecť si ho večer ako šaty buď k sandálkam alebo vysokým lodičkám! Opasok môžeš využiť ako čelenku!

Kimono Miška otestovala v centre mesta

   Všetky kimoná na Mazumis sú v limitovaných počtoch, nestane sa ti v meste, že stretneš niekoho v tom istom a trapas je na svete:)) My osobne neznášame, ak si nájdeš niečo pekné a potom v tom behá celá republika....  Veľkosť sadne, každej postave či už nosíš XS alebo XL...

  Kimoná a látka je vyrábana v Grécku konkrétne v Thessalonikoch a dizajn navrhla Zuzka Mak

Tak čo aj ty si sa rozhodla byť toto leto oblečená napríklad aj v našom kimone??

Prajeme ti nádherný deň Zuzka a Miška


4 comments

 • rardcag

  i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

 • rardcag

  posso usare l’italiano or english

 • rardcag

  posso usare l’italiano or english

 • rardcag

  hi :) bross :)

Leave a comment